Przyjemność z jazdy

Pohulaj na hulajnogach

Gdzie jeździć

Trasy zjazdowe Biała Marianna

Na terenie Adrenalina Parku Biała Marianna będą dostępne (pracujemy nad nimi) trzy trasy zjazdowe w stylu singletrack - pumptrack. W nawiązaniu do kolorystyki wydobywanego tutaj kiedyś marmuru nazwane są odpowiednio Biała, Różowa i Zielona. Każda o długości około 350 m. Trasy chodź nie długie, dadzą niesamowite wrażenia z jazdy. Skorzystać z nich będzie mógł każdy, zarówno dzieci jak i dorośli.

Dla bardziej wymagających mamy coś znacznie trudniejszego.

Nasze trasy w Parku Adrenaliny Biała Marianna łączyć się będą z Singletrackiem Pętla Rudka i tu czekać Cię będzie niesamowita trasa o długości 5 km.

Obecnie oferujemy zjazdy na hulajnogach w 4 wariantach:
1. Z Janowej Góry Singletrackiem do Adrenalina Parku Biała Marianna (Stronie Śląskie Wieś 26) - 5 km. Nawierzchnia szutrowa i drogi leśne cena 35 zł. Czas zjazdu około 30 minut.
2. Z Janowej Góry Singletrackiem do Starej Morawy i dalej do Zalewu - 7 km. Nawierzchnia szutrowa i drogi leśne i asfaltowe cena 40 zł. Czas zjazdu około 50 minut
3. Z Przełęczy Płoszczyna do Nowej Morawy - 5 km Nawierzchnia asfaltowa droga powiatowa o bardzo małym natężeniu ruchu cena 40 zł. Czas zjazdu około 15 minut.
4. Z Janowej Góry przez Kletno do Zalewu w Starej Morawie - 6 km Nawierzchnia asfaltowa drogi lokalne i powiatowe o małym natężeniu ruchu cena 40 zł. Czas zjazdu około 25 minut.
5. Z Przełęczy Płoszczyna do Novej Seniki - 6 km. Nawierzchnia asfaltowa droga powiatowa o bardzo małym natężeniu ruchu. Powrót na Przełęcz Płoszczyna i zjazd do Bolesławowa 6 - km. Łącznie 12 km cena 50 zł. Czas zjazdu około 40 minut.

W cenie zjazdów zapewniony jest transport.

Rezerwacja hulajnóg

tylko telefonicznie (+48) 661 926 237

Oferta

Zamów hulajnogi dowieziemy gdzie zechcesz

W zależności o Twoich oczekiwań i możliwości czasowych oferujemy kilka wariantów zjazdu na kolobieżkach.

Nasze hulajnogi doskonale sprawdzają się w każdym terenie dzięki kołom FAT. Zjazdy organizujemy na drogach szutrowych, Singletrackach oraz na drogach asfaltowych.

Możemy zaproponować Ci zjazdy po indywidualnie wybranej trasie.

Masz jakąś inną propozycję? Jesteśmy mobilni i otwarci na Twoje oczekiwania!
Kontakt (+48) 661 926 237.